نشست هم اندیشی ستاد تسهیلات نوروزی مدیریت شهری فرصتی برای تجلی فرهنگ مهمان نوازی

نشست هم اندیشی ستاد تسهیلات نوروزی مدیریت شهری فرصتی برای تجلی فرهنگ مهمان نوازی


نشست هم اندیشی ستاد تسهیلات نوروزی مدیریت شهری فرصتی برای تجلی فرهنگ مهمان نوازی

نخستین جلسه داخلی ستاد تسهیلات نوروزی شهرداری یزد در مناطق جهت چگونگی استقبال از بهار و ایام نوروز در وضعیت خاص کرونایی در دفتر مدیر منطقه دو برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی منطقه دو شهرداری یزد - این جلسه با حضور سرپرست معاونت خدمات شهری شهرداری، رؤسای سازمان های تابعه، مدیران و کارشناسان مربوطه به منظور برنامه ریزی و اقدامات لازم جهت آماده سازی شهر و فراهم نمودن امکانات خدماتی و رفاهی برای استقبال از مسافران نوروزی تشکیل شد.

سید ابوالفضل کشفی مدیر منطقه دو شهرداری یزد هدف از برگزاری این نشست را هماهنگی های لازم جهت برگزاری هرچه باشکوه تر نوروز عنوان کرد و با بیان اینکه امسال با رویکرد نوآوری و خلاقیت در زیباسازی شهری و توجه به ایجاد نوروزگاه ها، اقدامات به سمتی هدایت خواهد شد که با رعایت پروتکل های بهداشتی علاوه بر توجه به مسافرین، همشهریان نیز بیشترین استفاده را از اقدامات صورت گرفته داشته باشند.

جعفر امین مقدم سرپرست معاونت خدمت شهری شهرداری یزد نیز ضمن قدردانی از فعالیت های شبانه روزی مدیر و کارکنان منطقه دو خاطر نشان ساخت: با سلسله اقداماتی که قرار است در آستانه سال نو انجام شود ضرورت توجه ویژه به ایام خجسته نوروز را با جدیت دنبال خواهیم کرد.

وی با اظهار اینکه برنامه ریزی های خوبی در این ستاد برای ایام نوروز 1400 شکل گرفته است، افزود: شهر یزد به دلیل مناظر زیبا و دلنشین و همچنین آب و هوای مطلوب و دل‌انگیز، هرساله از مقاصد اصلی گردشگری و توریستی کشور محسوب می شود.

امین مقدم با اشاره به اینکه ستاد تسهیلات سفرهای نوروزی یزد طی سال های گذشته رتبه های بالا و خوبی را در سطح کشور کسب نموده است، اضافه نمود: با هماهنگی‌های بین‌بخشی مجموعه دست اندرکار و پرهیز از موازی کاری ها و رفع نقاط ضعف و با استفاده از تجارب گذشته انتظار می رود بتوانیم خدمات شایان تر و بهینه تری با رعایت پروتکل های بهداشتی نسبت به سالیان قبل به همشهریان گرامی و مسافران نوروزی ارائه نماییم.